Krājaizdevu Apvienība piedalās jaunas datorprogrammas izstrādē

Krājaizdevu Apvienība vēlas informēt esošās KKS, ka FKTK veiktajās pārbaudēs tiek aizrādīts par Microbanker DOS neatbilstību, jo programmas aprēķini ne vienmēr ir korekti. FKTK pārbaudes aktos pieprasa programmas nomaiņu.

Krājaizdevu Apvienība sadarbībā ar SIA “JP risinājumi” ir sākusi izstrādāt pilnīgi jaunu grāmatvedības un uzskaites programmatūru tieši KKS vajadzībām. Šonedēļ veikta pirmā testēšana un darbs tiks pabeigts 3 mēnšu laikā.

Programma būs vairākas reizes lētāka kā Microbanker WIN, jo datorprogrammu izstrādā un uzturēs Latvijas uzņēmums un licence nebūs jāpērk katram lietotājam, bet tikai Krājaizdevu Apvienībai. Orientējoši pievienošanās programmai maksās Ls 300 esošajām KKS un jaunajām tas būs par brīvu, lai veicinātu KKS attīstību Latvijā. LKKSS atvēlējusi Ls 240 atbalstam, tāpēc programma izmaksās Ls 60. Gada maksa būs 7-10 Ls mēnesī, tas ir maksimums Ls 120 gadā.

Programma darbosies kā kooperāciju atbalstošs mehānisms, kur tiks ievērots princips: jo vairāk lietotāju, jo lētāk. Tām KKS, kas vēlas uzzināt vairāk par pievienošanās nosacījumiem, esam gatavi nosūtīt papildus informāciju.

Ar cieņu,

Pauls Irbins
Valdes priekšsēdētājs
Biedrība “Krājaizdevu Apvienība”
+37129423324

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s